Discord Bot VDS Planınızı Seçin.

Discord botunuz için özenle yapılandırılmış hızlı ve ekonomik paketler arasından ihtiyacınıza uygun bir plan seçin.

Discord Basic Discord Botunuz İçin Ekonomik Sunucu
54,95 TL /ay + Sepette Ek %10 İndirim Kodunuz: MERIC-10
Hemen Sipariş Verin
  • 1vCore CPU
  • 2GB RAM
  • 35GB SSD Depolama Alanı
  • Limitsiz Aylık Trafik
Discord Premium Discord Botunuz İçin Premium Sunucu
144,95 TL /ay + Sepette Ek %10 İndirim Kodunuz: MERIC-10
Hemen Sipariş Verin
  • 4vCore CPU
  • 8GB RAM
  • 35GB SSD Depolama Alanı
  • Limitsiz Aylık Trafik

Discord VDS Özellikleri

Discord sunucunuz için tüm planlara dahil harika özellikleri inceleyin. Sağladığımız bu özellikler ile en iyi Discord bot sunucusuna sahip olun.

Ücretsiz Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu an teknik destek ekibimiz ile destek talebi üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Limitsiz Trafik

İyi niyet ve adil kullanım koşulları çerçevesinde aylık trafik limitlerine takılmadan hizmetinizi yönetin.

1 Gbps Port Hızı

Ücretsiz ve standart olarak sunduğumuz 1.000Mbit/s port internet hızı sayesinde oldukça düşük ping değerlerine sahip olursunuz.

Türkiye Lokasyon

Türkiye lokasyon sunucularımız sayesinde en düşük ping değerlerine sahip olursunuz.

İşletim Sistemi Seçenekleri

Popüler Windows Server 2012 R2, Windows Server 2022, CentOS 7, CentOS 8, Ubuntu, Debian ve daha fazla işletim sistemleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Yüksek Performans

Sunucularımızda kullandığımız donanımlar ve yapılandırmalar ile yüksek performans elde edin.

Discord Bot VDS Nedir?

Discord Bot VDS Nedir?

Discord Bot VDS, Discord botları için özel olarak optimize edilmiş VDS Server hizmetidir. Discord VDS hizmetimiz ile Discord Botlarınızı 7/24 aktif güncel donanıma sahip performanslı sunucularda barındırabilirsiniz. Bu sayede Discord sunucunuz için ayarladığınız botlarınız kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.

Üstelik VDS olarak yapılandırılan Discord sunucu hizmetimiz ile size ayrılan kaynakları paylaşımsız olan yüksek performanslı bir sunucuya sahip olursunuz. İsterseniz profesyonel DDoS koruma seçeneklerini de ek olarak satın alarak Discord VDS sunucunuzda yüksek korumaya sahip olabilirsiniz.

Performanslı Discord Bot VDS Satın Alın.

Performanslı Discord Bot VDS Satın Alın.

Discord Bot Hosting hizmetimiz Intel E5-2697 v2 ve üzeri işlemciye sahip sunucular üzerinden hizmet sağlamaktadır. Performanslı donanıma sahip sunucuların yanı sıra çeşitli ayarlar ile de tüm sunucularımız özenle yapılandırılmıştır. Bu sayede Discord sunucunuzdan maksimum performansı elde edebilirsiniz.

Üstelik Discord VDS paketlerimizde herhangi bir bot limitlendirmesi yapmamaktayız. Böylece sunucu kaynaklarınızın izin verdiği miktarda istediğiniz kadar Discord botu çalıştırmanıza imkan sağlayan hizmetimiz ile en iyi Discord VDS kiralama hizmetine sahip olursunuz.

Sorunuz mu var?
Lütfen Cevaplarımızı Okuyun.

Discord Bot VDS Sunucularının Lokasyonu Neresidir?

Sunucunuzda düşük gecikme sürelerine sahip olmanız için Türkiye lokasyon olarak hizmet vermekteyiz. Düşük ping değerleri ile daha performanslı bir sunucu deneyimi yaşarsınız.

Discord Bot VDS Server Paketlerinde İade Bulunuyor mu?

Discord sunucularımız manuel olarak teknik destek ekibimizce kurulmaktadır. Bu işlemler manuel olarak yapıldığı için belirli bir iş yükü oluşturmaktadır. Bu sebep ile Discord Bot VDS hizmetinde geri iade bulunmamaktadır.

Discord VDS ile DDoS Koruma Alabilir miyim?

Elbette, yüksek oranda ddos koruma seçeneklerimizi sepet ekranında görebilir ve isterseniz satın alabilirsiniz.

Discord Bot VDS Hizmetinde Yedekleme Yapılıyor mu?

Sepet ekranında ek olarak yedekleme hizmeti satın almadıysanız yedekleme yapılmamaktadır. Yedeklemeler müşterilerimizin sorumluluğunda olup düzenli olarak almanızı tavsiye etmekteyiz.

Discord Bot VDS Satın Aldım Ne Zaman Aktif Edilir?

Ödeme işleminizin ardından müsait ilk teknik destek ekibimiz siparişinizi belirlediğiniz özelliklere göre kurmaktadır. Bu işlemler genellike 60-120 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Nadirende olsa bu süre 24 saate kadar uzayabilmektedir.

Discord Bot VDS Hizmetimi Daha Sonra Yükseltebilir miyim?

İstediğiniz zaman daha üst seviye planlara yükseltme işlemi yapabilirsiniz. Yükseltme işlemleri bir kaç dakika içerisinde tamamlanmaktadır ve sunucunuzun yeniden başlatılması gerekmektedir.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Müşteri hizmetlerini 0 (850) 346 37 42 nolu numaradan arayabilir veya hemen canlı destek ekibimize bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.