IP Adresi ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler mi arıyorsunuz? Hemen IP adresi kiralama seçeneklerimiz hakkında bilgi alın.

FiveM Server Kiralama Planınızı Seçin.

FiveM sunucunuz için ihtiyacınıza uygun bir plan seçerek hemen başlayın.

VDS-1 Giriş seviyesi ekonomik FiveM Sunucusu
74,95 TL /ay 12 Aylık %20 İndirimli 199,96 TL/ay
Stok Yenileniyor
  • 1x Intel® Xeon® E5-2697 v2 - 2.70GHz - Maks 3.50GHz İşlemci
  • 2GB DDR3 1333Mhz RAM
  • Limitsiz 1Gbps Hızında Aylık Trafik
  • Uzak Masaüstü Bağlantısı
  • Profesyonel DDoS Koruma Seçenekleri
VDS-3 Maksimum performansa sahip FiveM Sunucusu
224,95 TL /ay 12 Aylık %20 İndirimli 199,96 TL/ay
Stok Yenileniyor
  • 4x Intel® Xeon® E5-2697 v2 - 2.70GHz - Maks 3.50GHz İşlemci
  • 8GB DDR3 1333Mhz RAM
  • Limitsiz 1Gbps Hızında Aylık Trafik
  • Uzak Masaüstü Bağlantısı
  • Profesyonel DDoS Koruma Seçenekleri

FiveM Sunucu Kiralama Özellikleri

Tüm planlara dahil özellikler ile en iyi FiveM sunucusunu başlatın.

Ücretsiz 7/24 Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu an teknik destek ekibimiz ile destek talebi üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Limitsiz Trafik

FiveM sunucunuzda aylık trafik limitlerine takılmayın üstelik 1Gbps port hızına sahip sunucunuzu sorunsuzca yönetin.

Hızlı Kurulum

Müsait ilk teknik destek birimimiz tarafından FiveM sunucunuz VDS olarak kurulup sizlere teslim edilir.

Türkiye Lokasyon

Türkiye lokasyon sunucularımız ile FiveM sunucunuzda oldukça düşük ping süresine sahip olursunuz.

Yüksek Performans

Sunucularımızda kullandığımız donanımlar ve yapılandırmalar ile yüksek performans elde edin.

Limitsiz Slot

FiveM sunucunuzu slot sınırına takılmadan dilediğiniz gibi yönetmenin tadını çıkarın.

FiveM Server Kurma

FiveM Server Kurma Hizmeti

Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilerek, 2013 yılında piyasaya sürülen bir açık dünya aksiyon-macera oyunudur. GTA serisinin beşinci oyunu olan GTA 5, hem eleştirmenlerden, hem de oyunculardan büyük övgü toplayarak çok sayıda hayran kazanmayı başarmıştır. GTA V, derin bir hikaye, gerçekçi grafikler ve keşfedilecek bir çok içerik ile oyuncularına benzersiz bir deneyim sunar. Los Santos adlı hayali bir şehirde geçen GTA V oldukça derin bir hikâyeye sahiptir. GTA V oyuncuları, üç ana karakter olan Michael, Franklin ve Trevor'ı kontrol ederler. Bu üç karakterin de farklı bir geçmişi, yeteneği ve hikayesi bulunmaktadır. Öyle ki oyuncular, bu karakterler arasında geçiş yaptığında karakteri bıraktığı yerde bulamayabilir. Çünkü karakterler kendi hikayesini yaşamaya devam etmektedir. Bu da oyunu daha zengin bir hale getirir ve farklı bir deneyim sunar. Los Santos'un neredeyse her köşesinde keşfedilecek bir şey vardır. Oyuncular bu şehir de özgürce dolaşabilir ve çevreyi keşfedebilir. GTA 5'in en etkileyici özelliklerinden biri de, devase bir açık dünya deneyimi sunmasıdır. Hikayenin geçtiği Los Santos şehri de oldukça detaylı olarak tasarlanmıştır. Bu şehir de yüksek binalar, sokaklar, ormanlar, plajlar, dağlar gibi çok farklı bölgeler bulunmakta, oyuncularına bu farklı bölgeleri keşfetme deneyimi sunmaktadır. Oldukça etkileyici bir atmosfere ve grafiklere sahip olan Las Santos şehri, detayları ve atmosferi ile oyuncularını kendine hayran bırakmaktadır. GTA 5, oyuncularına sunduğu bu açık dünyasında yapılabilecek bir çok etkinlik bulunmaktadır. Tenis, golf gibi bir çok spor oyuncular tarafından yapılabilmektedir. Oyuncuların bu açık dünya da yapabilecekleri oldukça fazla aktivite bulunmaktadr. Bu aktiviteler oyunculara oyun dışında da eğlenceli zaman geçirme deneyimi sunmaktadır. FiveM, GTA V'in çok oyunculu olarak oynanabilmesi için geliştirilen bir modifikasyondur. Oyunun temel yapısını kullanarak, oyunculara kendi sunucularını oluşturma imkanı vermektedir. Bu sayede GTA V severler, çok farklı oyun modları ile etkileyici bir deneyim yaşayabilirler. FiveM oyuncularına oldukça geniş bir özelleştirme seçeneği sunmaktadır. Bu özelleştirmelerle birlikte oyuncular kendi sunucuları için farklı senaryolar, modlar ve roller oluşturabilirler. Bu özelleştirme seçenekleri, oyuncuların oyun deneyimlerini tamamen kendi zevklerine göre şekillendirmelerine olanak tanımaktadır.

Sorunuz mu var?
Lütfen Cevaplarımızı Okuyun.

FiveM Server Satın Aldım Ne Zaman Teslim Edilir?

FiveM server paketleri belirlediğiniz konfigürasyona göre sistem mühendislerimizce manuel olarak kurulmaktadır. İşletim sisteminin kurulumu ve ayarların yapılandırılması yaklaşık 60-120 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Nadiren de olsa teknik destek ekibimizin yoğunluğuna bağlı olarak sunucunuzun teslim edilmesi 24 saati bulabilmektedir.

FiveM VDS Paketlerinde Kontrol Paneli Var mı?

FiveM server kiralama planlarımız VDS olarak verilmektedir. Dolayısıyla kontrol paneli bulunmamaktadır. Uzak masaüstü bağlantısı (RDP) yolu ile sunucunuza bağlanarak hizmetinizi yönetebilirsiniz.

FiveM Server Fiyatlarına DDoS Koruması Dahil mi?

FiveM server paketlerinde standart koruma ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Daha profesyonel koruma için sepet ekranında ayrıca satın almanız gerekmektedir.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Müşteri hizmetlerini (850) 346 37 42 nolu numaradan arayabilir veya hemen canlı destek ekibimize bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.