IP Adresi ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler mi arıyorsunuz? Hemen IP adresi kiralama seçeneklerimiz hakkında bilgi alın.

Mta Server Kiralama Planınızı Seçin.

Mta sunucunuz için ihtiyacınıza uygun bir plan seçerek hemen başlayın.

VDS-1 Giriş seviyesi ekonomik Mta Sunucusu
74,95 TL /ay 12 Aylık %20 İndirimli 199,96 TL/ay
Stok Yenileniyor
  • 1x Intel® Xeon® E5-2697 v2 - 2.70GHz - Maks 3.50GHz İşlemci
  • 2GB DDR3 1333Mhz RAM
  • Limitsiz 1Gbps Hızında Aylık Trafik
  • Uzak Masaüstü Bağlantısı
  • Profesyonel DDoS Koruma Seçenekleri
VDS-3 Maksimum performansa sahip Mta Sunucusu
224,95 TL /ay 12 Aylık %20 İndirimli 199,96 TL/ay
Stok Yenileniyor
  • 4x Intel® Xeon® E5-2697 v2 - 2.70GHz - Maks 3.50GHz İşlemci
  • 8GB DDR3 1333Mhz RAM
  • Limitsiz 1Gbps Hızında Aylık Trafik
  • Uzak Masaüstü Bağlantısı
  • Profesyonel DDoS Koruma Seçenekleri

MTA Sunucu Kiralama Özellikleri

Tüm planlara dahil özellikler ile en iyi MTA sunucusunu başlatın.

Ücretsiz 7/24 Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu an teknik destek ekibimiz ile destek talebi üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Limitsiz Trafik

MTA sunucunuzda aylık trafik limitlerine takılmayın üstelik 1Gbps port hızına sahip sunucunuzu sorunsuzca yönetin.

Hızlı Kurulum

Müsait ilk teknik destek birimimiz tarafından MTA sunucunuz VDS olarak kurulup sizlere teslim edilir.

Türkiye Lokasyon

Türkiye lokasyon sunucularımız ile MTA sunucunuzda oldukça düşük ping süresine sahip olursunuz.

Yüksek Performans

Sunucularımızda kullandığımız donanımlar ve yapılandırmalar ile yüksek performans elde edin.

Limitsiz Slot

MTA sunucunuzu slot sınırına takılmadan dilediğiniz gibi yönetmenin tadını çıkarın.

MTA Server Kurma

MTA Server Kurma Deneyimi

Rockstar Games tarafından geliştirileren, Grand Theft Auto: San Andreas, 26 Ekim 2004 yılında piyasaya sürülen açık dünya aksiyon-macera oyunudur. Oyun, PS4, Xbox One, PC, PS3, Xbox 360, iOS, Mac, Android, PS2, Kindle, Xbox, Windows Phone platformları tarafından da desteklenmektedir. Piyasaya sürülme tarihi ile birlikte oyun dünyasında büyük bir etki yapmış ve günümüzde ise bir çok oyuncu tarafından favori GTA serisi olarak kabul edilmektedir. San Andreas, 1990'lı yıllarda geçen bir hikayeyi anlatmaktadır. Oldukça geniş bir açık dünyaya sahiptir ve oyuncular Carl Johnson adlı kahramanı yönlendirmektedirler. Oyunun hikayesinde Carl Johnson, Los Santos adındaki kurgusal bir şehre geri döner, ailesinin ve arkadaşlarının sorunlarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Los Santos, San Fierro, ve Las Ve Venturas adlı üç büyük şehirden oluşan bölgeler oyuncularına büyük bir açık dünya deneyimi sunmaktadır. Bu şehirler de bulunan dağlar, çöller, ormanlar gibi bir çok bölge de oyunda keşfedilebilmektedir. Oyuncular bu büyük haritada, özgürce dolaşabilir veya görevleri tamamlayabilir. San Andreas aynı zaman da haritalarda oyuncularına çeşitli yan görevler ve mini oyunlarla oynanış öğeleri sunar. Oyuncular, uçak, helikopter kullanabilir, bisiklete binebilir. Zamanın standartlarına göre değerlendirildiğinde grafik ve sesler oldukça iyi durumdadır. Oyun detaylı bir şekilde tasarlanmıştır ve atmosferini başarılı bir şekilde yansıtmaktadır. Ayrıca oyundaki diyalog ve seslendirmelerde oldukça kalitelidir. Oyunun en etkileyici yönlerinden biride müzikleridir. San Andreas, hem 1990'lı yılların popüler müziklerini hem de radyo istasyonlarını içerir. Üstelik radyolardan farklı müzik türlerini dinlemekte mümkündür. Bu ayrıntılar ise oyunun zaman ve atmosferine daha fazla derinlik katmaktadır. Eleştirel olarak büyük beğeni toplayan Grand Theft Auto: San Andreas, ticari anlamda da büyük bir başarı elde etmiştir. Oyunun, heyecan verici hikayesi, detaylı ve zengin oynanabilirlik seçenekleri, büyük haritası ve unutulmaz karakterleriyle oyuncularının gönlünde yer edinmeyi başarmıştır. Hala birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanmaktadır ve oyuncularının gözünde unutulmaz bir yere sahiptir.

Sorunuz mu var?
Lütfen Cevaplarımızı Okuyun.

MTA Server Satın Aldım Ne Zaman Teslim Edilir?

MTA server paketleri belirlediğiniz konfigürasyona göre sistem mühendislerimizce manuel olarak kurulmaktadır. İşletim sisteminin kurulumu ve ayarların yapılandırılması yaklaşık 60-120 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Nadiren de olsa teknik destek ekibimizin yoğunluğuna bağlı olarak sunucunuzun teslim edilmesi 24 saati bulabilmektedir.

MTA VDS Paketlerinde Kontrol Paneli Var mı?

MTA server kiralama planlarımız VDS olarak verilmektedir. Dolayısıyla kontrol paneli bulunmamaktadır. Uzak masaüstü bağlantısı (RDP) yolu ile sunucunuza bağlanarak hizmetinizi yönetebilirsiniz.

MTA Server Fiyatlarına DDoS Koruması Dahil mi?

MTA server paketlerinde standart koruma ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Daha profesyonel koruma için sepet ekranında ayrıca satın almanız gerekmektedir.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Müşteri hizmetlerini (850) 346 37 42 nolu numaradan arayabilir veya hemen canlı destek ekibimize bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.