IP Adresi ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler mi arıyorsunuz? Hemen IP adresi kiralama seçeneklerimiz hakkında bilgi alın.

Fiziksel Sunucu Kiralama Planınızı Seçin.

Tek ve Çift İşlemcilere sahip Fiziksel Sunucu planları arasından ihtiyacınıza uygun bir plan seçerek hemen başlayın.

RAM Disk RAID Fiyat
TR-DS #1
Dedicated Server E3-1220 3.10 GHz/3.40Ghz Total Cores: 4, Total Threads: 4
16GB DDR3 ECC RAM 120GB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
1.213,83TL/ay Yapılandır
TR-DS #2
Dedicated Server E3-1220 3.10 GHz/3.40Ghz Total Cores: 4, Total Threads: 4
32GB DDR3 ECC RAM 250GB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
1.517,28TL/ay Yapılandır
TR-DS #3
Dedicated Server 2x L5630 2.13 GHz - 2.40 GHz Total Cores: 8, Total Threads: 16
32GB DDR3 ECC RAM 250GB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
1.669,01TL/ay Yapılandır
TR-DS #4
Dedicated Server 2x X5670 2.93 GHz - 3.33 GHz Total Cores: 12, Total Threads: 24
64GB DDR3 ECC RAM 500GB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
1.972,48TL/ay Yapılandır
TR-DS #5
Dedicated Server 2x X5670 2.93 GHz - 3.33 GHz Total Cores: 12, Total Threads: 24
96GB DDR3 ECC RAM 1TB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
2.275,94TL/ay Yapılandır
TR-DS #6
Dedicated Server 2x X5670 2.93 GHz - 3.33 GHz Total Cores: 12, Total Threads: 24
128GB DDR3 ECC RAM 1TB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
2.731,10TL/ay Yapılandır
TR-DS #7
Dedicated Server 2x E5-2660 V2 2.20 GHz - 3.00 GHz Total Cores: 16, Total Threads: 32
64GB DDR3 ECC RAM 500GB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
2.731,10TL/ay Yapılandır
TR-DS #8
Dedicated Server 2x E5-2680 V2 2.80 GHz - 3.60 GHz Total Cores: 16, Total Threads: 32
96GB DDR3 ECC RAM 1TB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
3.034,60TL/ay Yapılandır
TR-DS #9
Dedicated Server 2x E5-2680 V2 2.80 GHz - 3.60 GHz Total Cores: 16, Total Threads: 32
128GB DDR3 ECC RAM 1TB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
3.338,11TL/ay Yapılandır
TR-DS #10
Dedicated Server 2x E5-2697 V2 2.70 GHz - 3.50 GHz Total Cores: 24, Total Threads: 48
192GB DDR3 ECC RAM 2TB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
3.979,37TL/ay Yapılandır
TR-DS #11
Dedicated Server 2x E5-2697 V2 2.70 GHz - 3.50 GHz Total Cores: 24, Total Threads: 48
256GB DDR3 ECC RAM 2TB SSD Depolama RAID
Hardware RAID 0
4.248,43TL/ay Yapılandır

Aradığınız dedicated server çözümünü bulamadınız mı? Hiç sorun değil, size uygun çözümler üretebiliriz. Lütfen buraya tıklayın ve hemen canlı destek departmanımızdan ücretsiz yardım alın.

Dedicated Server Özellikleri

Tüm paketlere dahil, Dedicated server konforunuzu maksimum seviyeye çıkaracak özellikler ile fiziksel sunucu sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz IP-KVM kullanımı

7/24 IP KVM hizmetimiz ile istediğiniz zaman destek talebi üzerinden IP KVM talebinde bulunarak fiziksel sunucunuza bağlantı sağlayabilirsiniz.

SSD veya HDD Disk Seçenekleri

Yüksek okuma/yazma hızına sahip SSD Diskler veya yüksek depolama kapasitesine sahip SATA disk seçenekleri ile tercihi tamamen size bırakıyoruz.

Esnek Konfigürasyon

RAM, SSD veya SATA depolama gibi önemli kaynakları dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. İhtiyacınıza göre konfigüre ettiğiniz fiziksel sunucuya oldukça ekonomik fiyatlarla sahip olursunuz.

1Gbps Port İnternet Hızı

Standart olarak sağladığımız 1Gbps bağlantı hızı ve Limitsiz trafik ile hem yüksek bağlantı için ek ücret ödemezken hem de trafik ücretleri ödemezsiniz.

7/24 Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu her an alanında profesyonel teknik destek ekibimize 7/24 destek talebi üzerinden ulaşabilir ve sorularınızı gönderebilirsiniz.

Kolay Yükseltilebilir

İstediğiniz zaman sunucunuza desteklenen oranda RAM ve Disk takviyesi yapabilirsiniz. Böylece daha fazla kaynaklara ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla erişebilirsiniz.

Fiziksel Sunucu Nedir?

Fiziksel Sunucu Nedir?

Fiziksel sunucu veya bilinen diğer adı ile Dedicated Server sahip olduğu tüm donanım ve kaynakları ile sizin yönetiminize ayrılan makinelerdir. 7/24 çalışma prensibi ile hizmet veren fiziksel sunucular, yüksek güvenlik önemlerinin alındığı veri merkezlerinde bulunan özel sistem odalarında bulundurulur.

Bu odalarda bulunan hızlı internet erişimi, UPS ve iklimlendirme sistemleri gibi önemli unsurların bir arada kusursuzca işlemesi sağlıklı Dedicated sunucu kiralama hizmeti alabilmek için oldukça önemlidir.

Fiziksel Sunucu Satın Al

Esnek Yönetimli Fiziksel Sunucu Satın Alın.

Fiziksel sunucu kiralama paketlerimizde detaylı konfigürasyon seçenekleri sunmaktayız. Bu seçenekler sayesinde fiziksel sunucu satın almadan önce sepet ekranında sunucunuzu ihtiyacınıza göre yapılandırabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olmayan özelliklere ödeme yapmak zorunda kalmadan Dedicated Server Kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Üstelik kiralamış olduğunuz Fiziksel sunucunun ihtiyacınıza yeterli gelmemesi halinde RAM, SSD veya SATA Disk yükseltmesi yapabilirsiniz. Böylece işlerinize ara vermeden kaldığınız yerden devam edersiniz.

Fiziksel Sunucu Fiyatları

Ekonomik Fiziksel Sunucu Fiyatları

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Dedicated Server kiralama ürünlerimizde de müşterilerimize ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Üstelik kaliteden ödün vermeden yine bir çok özelliği müşterilerimize sunmaktayız. 2018 yılından bu yana hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimize 1Gbps oranında trafik hizmetini ücretsiz ve limitsiz olarak veriyoruz.

Fiziksel sunucu paketlerinde kurulum ücreti almayarak istediğiniz konfigürasyonlarla yapılandırıyoruz. Yine yükseltme işlemleri için ek işlem ücreti almıyoruz ve 7/24 teknik destek hizmetini ücretsiz olarak müşterilerimize sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi Edinin.

Fizikel Sunucu Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Web sitenizi veya internetteki işlerinizi yönetirken size en uygun hosting çözümünü seçmek oldukça önemlidir. Fiziksel sunucu kiralama bireysel veya kurumsal, büyük veya orta ölçekli projelerde tercih edilmekte olan bir hosting çözümüdür. Fiziksel sunucu (Dedicated Server) beraberinde sağladığı bir çok avantaj ile projenizi ileriye taşımanıza yardımcı olabilir. Bu yazımızda Dedicated sunucuların avantajlarının ne olduğuna değineceğiz.

  • Yüksek Güvenlik
  • Yüksek Performans
  • Sunucu Üzerinde Tam Kontrol
  • Yüksek Depolama Kapasiteleri

Fiziksel sunucu kiralama hizmeti ile tamamen size ayrılan ve yüksek donanım gücüne sahip sunucular oldukça yüksek performans sağlar. Tüm kaynakları ile size ayrılan Fiziksel sunucu dilediğiniz işletim sistemini yüklemenize izin verirken uygulamanız için de ihtiyacınız olan alt yapıyı hazırlamanıza imkan sağlar. Böylece tam uyumlulukta uygulamalarınızı sorunsuzca barındırabilirsiniz. Üstelik Fiziksel sunucuların sağlamış olduğu yüksek depolama kapasiteleri yine ihtiyaçlarınız için aradığınız çözüm olabilir. Sunucu üzerindeki tam kontrol size ait olduğu için yüksek güvenlik gerektiren ve kurumsal projeler için de fiziksel sunucu kiralama önerilen seçenektir.

Fiziksel Sunucu Kiralamanın Dezavantajları Nelerdir?

Fiziksel sunuculara sahip olma maliyeti diğer hosting çözümlerine göre daha yüksektir. Donanım ekleme veya çıkarma işlemleri fiziksel müdahale gerektireceğinden daha uzun sürer. Paylaşımlı hosting planlarında standart olarak sunulan LiteSpeed, cPanel gibi çeşitli yazılımları fiziksel sunucu hizmetinde ayrıca sizin satın almanız gerekecektir. Bu da ek lisans maliyetleri ile karşılaşabileceğiniz anlamına gelir.

Meric.net.tr size ekonomik Dedicated Server Fiyatları ile aradığınız en uygun fiyatlı dedicated server çözümünü sunabilir. Hemen planlarımızı inceleyebilir veya nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız canlı destek ekibimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Fiziksel Sunucu Kiralama Nasıl Yapılır?

Fiziksel sunucu kiralama işlemleri Meric.net.tr ile oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan başlangıç planını seçerek ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz. Daha sonra sepet ekranında sizden RAM, Disk, İşletim Sistemi ve IP Adresi gibi çeşitli seçenekleri yapılandırmanız istenecektir. Bu seçenekleri de ihtiyacınız olan özelliklere göre yapılandırarak kayıt ve ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Ödemeniz tamamlandıktan sonra dedicated sunucunuz teknik destek ekiplerimizce belirlediğiniz seçeneklere göre hazırlanacak ve sizlere teslim edilecektir.

Dedicated server kiralama aşamaları oldukça basittir. Sadece bir kaç dakika içerisinde kolaylıkla Dedicated server satın alabilirsiniz. Fırsatlarımızdan ve ucuz dedicated server fiyatlarından yararlanmak için hemen dedicated server paketlerimizi inceleyerek başlayabilirsiniz. Yine herhangi bir sorunuzda canlı destek ekibimize dilediğiniz zaman bağlanarak yardım alabilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Lütfen Cevaplarımızı Okuyun.

Kiralık Sunucuda Herhangi Bir Donanım Arızasında Ne Olur?

Fiziksel sunucuda herhangi bir donanım arızası durumunda, arızalanan donanım muadili ile değiştirilir. Stoklarımızda muadil donanım bulunmaması veya temininin 24 saatten fazla sürmesi durumunda ise daha üst seviye donanım ile değişim yapılır.

Kiralık sunucunuzda donanım değişimi ile çözülemeyecek bir problem yaşanması durumunda ise aynı özelliklere sahip başka bir fiziksel sunucu ile değişim yapılır. Tüm bu işlemler tamamen ücretsiz olup faturanıza herhangi bir ek ücret yansıtılmaz.

Dedicated Server Kiralamadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

Fiziksel sunucu kiralamadan önce beklenti ve ihtiyaçlarınıza karar vermeniz doğru sunucu seçimi için oldukça önemlidir. Hangi amaçlarla sunucu kiralamak istiyorsunuz? RAM, CPU, Disk ve aylık trafik gibi özelliklere ne kadar ihtiyacınız var? Bu sorulara cevap vererek basitçe ihtiyacınızı belirleyebilir ve doğru sunucu seçimi için ilk adımı atabilirsiniz.

Sunucunun barındırıldığı veri merkezinin konumuda önemli bir konudur. Uzak bir veri merkezini tercih etmek sunucuya yapılan erişim hızını etkileyebilir.

Fiziksel Sunucuda İstediğim Yazılımı Kullanabilir miyim?

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Fiziksel sunucu hizmetimizde de Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan ve sözleşmemize aykırı olmayan her türlü yazılımı veya uygulamayı kullanabilirsiniz.

Fiziksel Sunucu Kurulumu Ücretli mi?

İlk kurulum ve yapılandırılmalar tamamen ücretsiz olup teknik ekibimizce yapılmaktadır.

Dedicated Sunucuların Lokasyonu Neresidir?

Tüm Dedicated sunucularımız Türkiye Lokasyondur. Bu sayede oldukça düşük gecikme süresine sahip olursunuz.

Dedicated Server Nasıl Kurulur?

Dedicated server kurulumu teknik destek ekibimizce sipariş sırasında belirlemiş olduğunuz donanımsal ve yazılımsal özelliklere göre kurulmaktadır. Genellikle 60-120 dakika içerisinde teslim etsekte bu süre 24 saate kadar uzayabilmektedir.

Fiziksel Sunucuda Donanım Yükseltebilir miyim?

Elbette, kiralık sunucu hizmetimiz esnek bir yapıya sahiptir. Hem sipariş ekranında dilediğiniz gibi konfigüre edebilir hem de dilerseniz daha sonra RAM veya Disk yükseltmesi yapabilirsiniz.

Fiziksel Sunucu ile Kaç Adet IP Adresi Veriliyor?

Fiziksel sunucu hizmetimizde 8 adet (5 adet kullanılabilir) IP adresini standart olarak vermekteyiz.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Müşteri hizmetlerini (850) 346 37 42 nolu numaradan arayabilir veya hemen canlı destek ekibimize bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.