IP Adresi ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler mi arıyorsunuz? Hemen IP adresi kiralama seçeneklerimiz hakkında bilgi alın.

IPv6 Kiralama Hizmetleri

Bireysel veya Kurumsal firmalar için sağladığımız IPv6 adresi çözümleri ile sizde ihtiyacınız uygun yeni adresler edinin.

Subnet Adet Fiyat
/29 Subnet 1022 Adet Kullanılabilir IP Adresi $125 Canlı Destek
/32 Subnet 509 Adet Kullanılabilir IP Adresi $75 Canlı Destek
/48 Subnet 253 Adet Kullanılabilir IP Adresi $25 Canlı Destek

Aradığınız IPv4 Kiralama çözümünü bulamadınız mı? Hiç sorun değil, size uygun çok seçenekli çözümler üretebiliriz. Lütfen buraya tıklayın ve hemen canlı destek departmanımızdan ücretsiz yardım alın.

IP Adresi Kiralama Avantajları

IP Adresi kiralama avantajlarımız projelerinizi kusursuzca yönetebilmeniz için sizlere maksimum konfor sağlar.

Geniş IP Adresi Havuzu

Bünyemizde barındırdığımız onlarca farklı subnet aralığı ile 2018 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerimizin projelerine en uygun çözümleri üretiyoruz.

Hızlı İşlem

IP adresi kiralama işleminizden hemen sonra tecrübeli teknik destek ekibimiz gerekli adımlar için atanarak en kısa sürede IP adresiniz için işlemler başlatılır.

RIPE NCC

RIPE NCC üyesi olan firmamız 2018 yılından bu yana sahip olduğu geniş subnet aralıkları ile Türkiye'deki bir çok kurumsal firmaya hizmet vermektedir.

Whois Kaydı

Firmamızdan kiraladığınız IP Adreslerinin Whois bilgilerini kendi firmanıza veya adınıza uygun olarak özelleştirebilme imkanı sunuyoruz.

A, B ve C Class IP Adresleri

Seo uyumlu A, B ve C Class IP adresleri ile farklı projeleriniz ve ihtiyaçlarınız için ekonomik fiyatlarla çözümler üretiyoruz.

Ücretsiz RDNS

RDNS kayıtları için ücret talep etmiyoruz. Tüm kayıtları ücretsiz olarak yaparak sizleri bu zaman alıcı işlemden kurtarıyoruz.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Müşteri hizmetlerini (850) 346 37 42 nolu numaradan arayabilir veya hemen canlı destek ekibimize bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.