Hakkımızda

Şirketimiz, bireysel ve kurumsal internet hizmetleri sunabilmek amacı ile 2018 Yılında kurularak müşterilerine kaliteli ve güvenli internet hizmetleri sunmayı amaç edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz, kısa süre içerisinde sağlamış olduğu kaliteli hizmet anlayışınında karşılığını alarak 05.09.2019 tarihinde Meriç İnternet Teknolojileri Anonim Şirketi markası haline gelmiştir. Günümüzde bir çok alanda faaliyet gösteren şirketimiz RIPE ve ETBİS Kayıtlı, aynı zamanda BTK tarafından onaylı resmi bir yer sağlayıcı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her geçen gün yenilenmekte olan teknolojiyi takip ederek, Bireysel ve Kurumsal müşterilerine kaliteli hizmet anlayışının dışına çıkmadan hizmet veren Şirketimiz, mevcut pazarda yatırımlar yapmaya devam ederek internet servisleri denilince Türkiye'nin akla gelen ilk ismi olmayı hedeflemiştir. En iyi hizmeti verebilmek için güncel teknolojiyi kullanmamız gerektiğinin farkındayız. İşte bu yüzden hedeflerimiz doğrultusunda yatırımlar yapmaya devam ederek, güncel teknolojinin sunduğu en iyi donanım ve günümüz olanaklarını kullanarak siz müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.


Meric.net.tr Ofis ve Barındırma Alanı

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Müşteri hizmetlerini 0 (850) 346 37 42 nolu numaradan arayabilir veya hemen canlı destek ekibimize bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.