Özel Fırsat! Fiziksel Sunucu Kiralama Planlarında Sepette %10 İndirim Başladı. İndirim Kodu: MERICDS-10

IPv4 Kiralama Hizmetleri

En çok tercih edilen subnet aralıklarından dilediğiniz planı seçerek hemen başlayın.

/22 IP Kiralama 1022 Adet kullanılabilir IP Adresi Kiralama
 • Ücretsiz RDNS Kayıtı
 • Firma veya Adınıza Whois Kayıt İmkanı
 • Subnet Seçimi Yaparak Kiralama
 • Geniş IP Adresi Havuzu
 • RIPE Kayıtlı IP Adresleri
 • Aylık veya Yıllık Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Anons
/23 IP Kiralama 510 Adet kullanılabilir IP Adresi Kiralama
 • Ücretsiz RDNS Kayıtı
 • Firma veya Adınıza Whois Kayıt İmkanı
 • Subnet Seçimi Yaparak Kiralama
 • Geniş IP Adresi Havuzu
 • RIPE Kayıtlı IP Adresleri
 • Aylık veya Yıllık Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Anons

IP Adresi Kiralama Avantajları

Firmamızdan IP adresi kiralayarak aşağıdaki avantajları elde edersiniz.

Geniş IP Adresi Havuzu

Bünyemizde barındırdığımız onlarca farklı subnet ile müşterilerimize çok seçenekli çözümler üretmekteyiz.

Kısa Sürede Hazır

IP adresi kiralama işleminizden sonra teknik destek ekibimiz atanır ve en kısa sürede IP adresiniz için işlemler başlatılır.

Güvenli IP Kiralama

Bünyemizde barındırdığımız onlarca farklı subnet ile 2018 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerimize ipv4 kiralama hizmeti sağlıyoruz.

Whois Kaydı

IP Adresi Whois bilgilerini kendi firmanıza uygun olarak özelleştirebilme imkanı sunuyoruz.

Ekonomik IPv4 Fiyatları

Bütçe dostu ve ekonomik ipv4 fiyatları ile müşterilerimize ip adresi çözümleri üretmekteyiz.

Ücretsiz RDNS

RDNS kayıtlarını ücretsiz olarak yaparak sizleri bu sıkıcı işlemden kurtarıyoruz.

Subnet Kiralama

Güvenli Subnet Kiralama Hizmeti

2018 yılından beri faaliyet gösteren firmamız 5 yıldan fazla Subnet kiralama tecrübesi ile hizmet vermektedir. Yıllardır bireysel ve kurumsal müşterilerimize sözleşmeli olarak ipv4 adresleri sağlamaktayız. Sektör'de lider konumda olan firmamız ve tecrübeli destek ekibimiz ile sizde güvenle ipv4 kiralama yapabilirsiniz.

Ipv4 adreslerinin Dünya genelinde tükenmesi sebebi ile zaman zaman stoklarımızda da müsait subnet bulunmayabilir. Lütfen ipv4 satın almadan önce canlı destek ekibimiz ile iletişime geçerek güncel stok durumu hakkında bilgi alınız.

IP Adresi Satın Al

Ekonomik Fiyatlarla IP Adresi Satın Alın.

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Ipv4 kiralama hizmetimizde de müşterilerimize bütçe dostu fiyatlar ile IP Adresi sağlamaya çalışmaktayız. Kaliteden ödün vermeden sağladığımız ekonomik ip adresi fiyatları ile müşterilerimizden yüksek memnuniyet oranları ile geri bildirimler almaktayız.

Üstelik Ipv4 Hizmetleri ile birlikte 7/24 Ücretsiz olarak sunduğumuz kesintisiz destek hizmeti ile yardıma ihtiyacınız olduğu zaman destek talebi üzerinden teknik ekibimize ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Lütfen Cevaplarımızı Okuyun.

Tüm Subnetler Anons Edilebilir mi?

Ne yazık ki hayır, en az /24 ve üzeri subnetler anons edilebilmektedir. /24'den daha düşük (/25, /26, veya /27 gibi) subnetler anons edilememektedir. Eğer /24'den daha düşük bir subnete ihtiyacınız varsa fiziksel sunucu kiralama planlarımız ile birlikte satın alabilirsiniz.

Sadece Bir Kaç Adet IPv4 Kiralayabilir miyim?

Elbette, Sanal Sunucu planlarımız ile oldukça ekonomik fiyatlarla her sunucu ile birlikte 5 adete kadar IP Adresi alabilirsiniz.

IPv4 Kiralama Limiti Var mı?

Stoklarımızda müsait Ipv4 adresi bulunması durumunda herhangi bir kısıtlama yapmamaktayız. Anlık stok durumumuzu canlı destek ekibimizden öğrenebilir ve ipv4 satın al işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

IPv4 Kiralamak İçin Sözleşme Gerekiyor mu?

Evet, IP adresi kiralama işlemi sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Sözleşmeyi web sitemiz üzerinden indirerek anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücret ödemeden tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

IPv6 Kiralama Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Elbette, bireysel ve kurumsal müşterilerimize daha fazla hizmet sağlamak adına zamanla hizmet alanlarımızıda genişletiyoruz. IPv6 kiralama hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgiye hemen müşteri temsilcimize bağlanarak ulaşabilirsiniz.

IP Adresi Anonsu İçin Ek Ücret Alıyor musunuz?

Hayır, IP adresi anons işlemi için ek ücret talep etmemekteyiz. Bu işlemler teknik ekibimizce ücretsiz olarak yapılmaktadır.

IP Adresini Yıllık Ödeme ile Kiralayabilir miyim?

Elbette, yıllık veya aylık ödeme periyodu ile ipv4 kirala işlemi yapabilirsiniz. Üstelik uzun vadeli ödeme periyodumuzu tercih ederek daha ekonomik fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye hemen müşteri temsilcimize bağlanarak ulaşabilirsiniz.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Müşteri hizmetlerini +90 (850) 346 37 42 nolu numaradan arayabilir veya hemen canlı destek ekibimize bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.