Subnet Adet Whois RDNS
/22 Subnet 1022 Adet Kullanılabilir IP Adresi Canlı Destek
/23 Subnet 509 Adet Kullanılabilir IP Adresi Canlı Destek
/24 Subnet 253 Adet Kullanılabilir IP Adresi Canlı Destek
/25 Subnet 125 Adet Kullanılabilir IP Adresi Canlı Destek
/26 Subnet 61 Adet Kullanılabilir IP Adresi Canlı Destek
/27 Subnet 29 Adet Kullanılabilir IP Adresi Canlı Destek
/28 Subnet 13 Adet Kullanılabilir IP Adresi Canlı Destek
/29 Subnet 5 Adet Kullanılabilir IP Adresi Canlı Destek
/30 Subnet 1 Adet Kullanılabilir IP Adresi Canlı Destek

Aradığınız IP adresi çözümünü bulamadınız mı? Hiç sorun değil, size uygun çözümler üretebiliriz. Lütfen Canlı Destek departmanımızdan ücretsiz yardım alın.

Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan sorular bölümünde merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Tüm Subnetler Anons Edilebilir mi?

Ne yazık ki hayır, en az /24 ve üzeri subnetler anons edilebilmektedir. /24'den daha düşük (/25, /26, veya /27 gibi) subnetler anons edilememektedir. Eğer /24'den daha düşük bir subnete ihtiyacınız varsa fiziksel sunucu planlarımız ile birlikte satın alabilirsiniz.

Stoklarımızda müsait IPv4 adresi bulunması durumunda herhangi bir kısıtlama yapmamaktayız. Anlık stok durumumuzu canlı destek ekibimizden öğrenebilir ve ihtiyacınıza göre IPv4 satın alalabilirsiniz.

Evet, IP adresi kiralama işlemi sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Sözleşmeyi web sitemiz üzerinden indirerek anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile herhangi bir kargo ücreti ödemeden tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Elbette, bireysel ve kurumsal müşterilerimize daha fazla hizmet sağlamak adına sürekli faaliyet alanlarımızıda genişletiyoruz. IPv6 kiralama hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgiye https://www.meric.net.tr/ipv6-kiralama adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için faaliyet alanlarımızı ve çözümlerimize her geçen gün geliştiriyoruz. Tüm detaylara canlı destek departmanımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ne yazık ki hayır, şu an için ISP IP adresi kiralama hizmetimiz bulunmamaktadır.

Hayır, IP adresi anons işlemi için ek ücret talep etmemekteyiz. Bu işlemler teknik ekibimizce ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Müşteri hizmetlerini 0 (850) 346 37 42 nolu numaradan arayabilir veya hemen canlı destek ekibimize bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.