ÖZELLİK 1U SUNUCU 2U SUNUCU 3U SUNUCU ATX KASA
Veri Merkezi DGN Teknoloji DGN Teknoloji DGN Teknoloji DGN Teknoloji
Uplink 1 Gbit/s Port 1 Gbit/s Port 1 Gbit/s Port 1 Gbit/s Port
Network 100 Mbit/s 100 Mbit/s 100 Mbit/s 100 Mbit/s
Enerji 1 Amper 1 Amper 1 Amper 1 Amper
Mikrotik Firewall
Limitli/Limitsiz Trafik
TEKLİF ALIN TEKLİF ALIN TEKLİF ALIN TEKLİF ALIN

Sunucu Barındırma Planı Avantajları

Tüm co-location planlarına dahil standart avantajları inceleyin dilerseniz hemen sunucunuzu alt yapımızda barındırın.

Sık Sorulan Sorular

Firmamıza sıklıkla sorulan soruları daha hızlı bilgi edinebilmeniz için hazırladık. Aşağıda sıkça sorulan soruları görebilirsiniz.

Sunucu barındırma (CO-Location), kurum veya bireylere ait fiziksel sunucuların veri merkezlerinde barındırılma işlemidir. Veri merkezleri, yüksek hızlı internet, iklimlendirme, yedekli enerji sistemleri ve güvenlik gibi çeşitli alt yapılara sahiptir. Kesintisiz veya minimum kesinti ile hizmet verebilmek için tüm bu sistemler bir birleri ile kusursuzca işlemelidir.

Uzun vadede sorunsuz hizmet alabilmek için tüm bu sistemler veri merkezleri tarafından düzenli olarak kontrol edilmeli ve gerekli risk analizleri yapılarak oluşabilecek sorunlara karşı tedbirler alınmalıdır.

Stok veya fazla sunucu donanımlarınızı tutma işlemi sadece paylaşımsız kabinet kiraladıysanız yapabilirsiniz. Bunun dışında 1U, 2U, 3U Sunucu veya ATX Kasa barındırma planları için ne yazık ki stok alanı sağlamamaktayız.

İlk kurulumlar tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır. Daha sonraki kurulumlar ücrete tabiidir. Fakat dilerseniz 7/24 ücretsiz IP KVM hizmetimizden yararlanarak sunucunuzu dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Amacımız tüm müşterilerimize yeteri kadar IP Adresi hizmeti sağlayabilmektir. Bu yüzden stok ve talep durumumuza göre IP Adresi kiralama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sunucu barındırmadan önce bizimle iletişime geçerek mevcut stoklarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Yardıma ihtiyacınız olduğu an aşağıdaki iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.