IP Adresi ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler mi arıyorsunuz? Hemen IP adresi kiralama seçeneklerimiz hakkında bilgi alın.

Ekran Kartlı VDS Planınızı Seçin.

Ekran kartına sahip fiziksel sunucular üzerinden sağlanan Türkiye lokasyon GPU VDS planlarından, ihtiyacınıza uygun bir paket belirleyerek hemen başlayın.

Yeni stoklar eklenmektedir. Kısa süre içerisinde sipariş butonları aktif edilecektir.

Paket İşlemci RAM Disk Fiyat
Ekran Kartı GPU Basic 1v Core AMD Ryzen 9 7950x 2GB DDR5 RAM 50GB NVMe M.2 374.90TL/ay Canlı Destek
Ekran Kartı GPU Ultra 2v Core AMD Ryzen 9 7950x 4GB DDR5 RAM 50GB NVMe M.2 744.90TL/ay Canlı Destek
Ekran Kartı GPU Premium 4v Core AMD Ryzen 9 7950x 8GB DDR5 RAM 50GB NVMe M.2 1244.90TL/ay Canlı Destek
Ekran Kartı GPU Extreme 6v Core AMD Ryzen 9 7950x 12GB DDR5 RAM 50GB NVMe M.2 1749.90TL/ay Canlı Destek

Aradığınız sunucu çözümünü bulamadınız mı? Elbette, size uygun çözümler üretebiliriz. Lütfen buraya tıklayın ve hemen canlı destek departmanımızdan ücretsiz yardım alın.

Gpu Sunucu Özellikleri

Aradığınız en iyi Gpu sunucuya sahip olmanız için aşağıdaki avantajları ve çok daha fazlasını sizlere sağlıyoruz.

Ücretsiz Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu an teknik destek ekibimiz ile destek talebi üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Limitsiz Trafik

İyi niyet ve adil kullanım koşulları çerçevesinde aylık trafik limitlerine takılmadan hizmetinizi yönetin.

1 Gbps Port Hızı

Ücretsiz ve standart olarak sunduğumuz 1.000Mbit/s port internet hızı sayesinde oldukça düşük ping değerlerine sahip olursunuz.

Türkiye Lokasyon

Türkiye lokasyon sunucularımız sayesinde en düşük ping değerlerine sahip olursunuz.

İşletim Sistemi Seçenekleri

Popüler Windows Server 2012 R2, Windows Server 2022, CentOS 7, CentOS 8, Ubuntu, Debian ve daha fazla işletim sistemleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Yüksek Performans

Sunucularımızda kullandığımız donanımlar ve yapılandırmalar ile yüksek performans elde edin.

Ekran Kartlı Sunucu Nedir?

Ekran Kartlı Sunucu Nedir?

Ekran kartlı sunucu tıpkı diğer VDS hizmetleri gibi VMware yazılımı ile oluşturulan sanal sunuculardır. Gpu Sunucu olarakta bilinen Ekran kartlı sanal sunucu hizmetinin farkı ise ekran kartına sahip fiziksel sunucular üzerinden sanallaştırma çözümü sağlanmasıdır. GPU server hizmeti ekran kartına ihtiyaç duyan projeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Gpu VDS Server hizmeti ekran kartına ihtiyaç duyan projeleriniz için harika bir çözümdür. Ekran kartlı sunucu kiralama hizmetimize bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üstelik 7/24 ücretsiz müşteri desteği ve hızlı kurulum avantajları ile hemen GPU VDS satın alma deneyimi yaşayabilirsiniz.

GPU VDS Satın Al

En İyi GPU VDS Satın Alın.

Tüm GPU VDS planlarımızda standart olarak tam 1.000Mbps port hızı sunulmaktadır. Böylece Türkiye lokasyon ve yüksek port hızına sahip Gpu sunucu hizmetimiz ile oldukça düşük ping değerlerine sahip olursunuz. Ayrıca Ekran kartlı sanal sunucu paketleri ile birlikte dilerseniz ddos koruması satın alabilir ve korumalı sunucuya sahip olabilirsiniz.

Aylık ve yıllık ödeme periyodları bulunan Ekran Kartlı VDS hizmetimizde uzun ödeme periyodunu tercih ederek daha ucuz fiyatlarla gpu vds satın alabilirsiniz. Üstelik Adil kullanım koşulları çerçevesinde limitsiz trafik sağladığımız GPU VDS sunucu paketlerimiz ile ek trafik ücretleri de ödemeniz gerekmez.

Sorunuz mu var?
Lütfen Cevaplarımızı Okuyun.

Ekran Kartlı Sunucu Kurulum Süresi Nedir?

Ekran kartlı sunucu hizmetimiz yaklaşık 60-120 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Nadirende olsa yoğunluk durumundan dolayı bu süre 24 saate kadar uzayabilmektedir.

Ekran Kartlı VDS Sunucularda DDoS Koruması Var mı?

Sepet ekranında ayrıca bir ddos koruması satın almadıysanız, ne yazık ki ddos koruması bulunmamaktadır. Yüksek oranda ddos koruma hizmeti için ayrıca sepet ekranında ddos koruması satın alabilirsiniz.

Ekran Kartlı Sunucularda Yedekleme Yapılıyor mu?

Ne yazık ki hayır, ayrıca yedekleme hizmeti satın almadıysanız yedekleme işlemi yapılmamaktadır. Yedekleme işlemleri müşterilerimizin sorumluluğunda olup düzenli olarak yedeklerinizi almanızı tavsiye ederiz.

GPU Sunucu ile Hangi İşletim Sistemini Sağlıyorsunuz?

Gpu sunucu kiralama planlarında Windows server 2012 R2, Windows server 2016, Windows server 2019, Windows server 2022, Windows 2010, CentOS 7 ve CentOS 8 işletim sistemi sürümlerini tercih edebilirsiniz.

Ekran Kartlı Sunucu Satın Aldım Daha Sonra Yükseltebilir miyim?

Elbette, ne zaman isterseniz daha üst bir plana yükseltme yapabilirsiniz. Üstelik yükseltme işlemi sadece bir kaç dakika sürer. Fakat yükseltme işleminin tamamlanabilmesi için sunucunuzun yeniden başlatılması gerekecektir.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Müşteri hizmetlerini (850) 346 37 42 nolu numaradan arayabilir veya hemen canlı destek ekibimize bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.