Pro-Kobi Ultra-Kobi Extreme-Kobi
Site Barındırma 1 Adet 1 Adet Limitsiz
SSD Disk 25 GB 50 GB 100 GB
Aylık Ziyaretçi Limitsiz Limitsiz Limitsiz
RAM 4 GB 4 GB 8 GB
CPU 2 Core 2 Core 4 Core
Inode Limiti 200.000 300.000 400.000
Yıllık Fiyatlandırma 1.474,90TL 2.549,90TL 4.274,90TL
Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver
Alt Özellikler Limitsiz Limitsiz Limitsiz
LiteSpeed
CageFS

Aradığınız Kurumsal Hosting çözümünü bulamadınız mı? Hiç sorun değil, size uygun çözümler üretebiliriz. Lütfen Canlı Destek departmanımızdan ücretsiz yardım alın.

Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan sorular bölümünde merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Kurumsal Hosting Nedir?

Kurumsal Hosting standart web hosting paketlerine göre daha fazla kaynak oranlarına sahip bir hosting türüdür. Bu paketler ile kurumsal müşterilerimiz için oldukça önemli olan E-posta servisi ve mail kotasının arttırılarak, müşterilerimizin işlerine odaklanmasını sağlamak hedeflenmiştir.

Kurumsal hosting hizmetimizde haftalık periyodlar halinde yedekleme yapılmaktadır. Fakat yedekleme müşterilerimizin sorumluluğunda olup web sitelerinizi düzenli olarak yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Kurumsal Hosting paketlerimiz ile birlikte popüler Plesk kontrol paneli verilmektedir.

Evet, tüm kurumsal hosting paketlerinde standart olarak sağladığımız Let's Encrypt SSL sertifikasını web sitenizde kullanabilirsiniz.

Elbette, Kurumsal hosting siparişi verirken sepet ekranında bulunan özel IP adresi seçeneğini aktif hale getirerek web sitenize 1 adet özel IP adresi tanımlayabilirsiniz.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Müşteri hizmetlerini 0 (850) 346 37 42 nolu numaradan arayabilir veya hemen canlı destek ekibimize bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.